| edyy a întrebat:

Sal al am 13 ani si am iubita, dar nu stiu sa sarut cu limba ma imi puteti explica va rog?

Răspuns Câştigător
| darkangel_1305 a răspuns:

Salut edy sa iti spun si eu o chestie daca ea incerce sa isi bage limba in gura ta las-o...si atunci iti dai seama daca ea iti roteste limba in partea stanga fa si tu dupa ea sau daca iti place fa in dreapta...sau numa da din limba prin gura ei bafta...casiana a spus un lucru stupid dar in acelasi timp si inteligent... daca ea vrea si tu vrei sa fiti impreuna nu conteaza varsta

9 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Stai linistit nu trebuie sa stii pentru ca nimeni nu s-a nascut invatat! Iar asta e o chestiune naturala! Nici nu o sa stii cand a iusit limba de la tine si a plecat la ea. O sa spui ca e in excursie!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

PAi nu trebuie sa te gandesti in momentu ala ca "vai doamne acum ce trebuie sa fac? sa'mi bag limba sau nu?"Lasa'te purtat de val...stai relaxat...gandeste'te ca esti deja expert in asta... o sa vezi ca o sa vina de la sine tot...si apoi o sa razi de cat de usor a fost si ca ti'ai facut prea multe grijiwinking

| Casiana a răspuns:

Am eu o sugestie:asteapta pana mai cresti, cand mai cresti putin sigur o sa realizezi singur cum trebuie sa iti saruti iubita! Apropo, esti sigur ca ea la 13 ani vrea sa fie sarutata? Poate ca ea nu doreste...Totusi daca si are 13 ani, are o varsta frageda! O zi buna!

Pa, pa!

| andreea_7473 a răspuns:

Ii bagi limba-n gura, ce mare filozofie? apoi o misto pe-acolo dupa cum iti vine cheful...retete nu exista, ideea e sa faci ce-ti place. Evident, ideal ar fi sa-i placa si ei la fel de mult. Bafta!

| gyanina a răspuns:

Te apropii de ea (k doar no saruti de la distantalaughingbig grin) si bagi limbutza ta in gurita la ea... si apoi daca ea ii mai experta iti arata ea cum... uh numa sai bagi limbutza in guritawinking k apoi vine de la sine... ps numa no baga si sa stai cu ea acolo-)))tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te apropii de ea, iti bagi un deget in anus, dupa aia il bagi in gura si o saruti! simplu a buna ziua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comentariul meu :oare bunicu si bunica ...pe cine intrebau?!
Cat de lipsiti de imaginatie sunt unii...
Raspunsul meu : saruta cu ce poti, deocamdata.

| pisoi a răspuns:

Lucrurile asta vin pe moment mei... happy stai linistit... te vei descurca e de ajuns sa te lasi purtAt de vant'

| edyy explică:

Mai imi dati exemple?