| tototo a întrebat:

eu nu stiu sa sarut... imi puteti da niste idei despre sarut; daca se baga limba, daca se misca, cum... in ce directi va rog. fundita

Răspuns Câştigător
| BeautyTeacher a răspuns:

Mai intai da-i niste pupici usor pe gura apoi deschide-o usor, apoco/apucal de buza superioara, eventual musc-o/musca-l, baga limba incet si cand limbile se intalnesc faceti miscari cu limba in forma de cercuri. Poti sa te retragi putin daca s-a adunat prea multa saliva, sa nu fie jenant. Daca iubitul/iubita ta site sa sarute, ia-te dupa el/ea, va veni de la sine.Nu-i baga limba deodata pe gat, bag-o incet iar daca partenerul/partenera ta face asta scoate limba, musco/muscal, invatao/invatal noi chestiihappysucces

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bagi limba in gura si o misti prin toata zona bucala

| Lora a răspuns:

Nici nu e nevoie sa inveti, cel mai bine e sa nu ai nici o idee ca atunci cand se va intampla emotia si placerea va fi mai marewinking

| Anileda a răspuns:

Nimeni nu s-a nascut invatat, daca el e mai priceput lasa-l pe el sa te indrume, gasesti pe youtube multe tutoriale.
O zi buna si bafta la pupacithappy

Apache
| Apache a răspuns:

Puteti sa intelegeti odata pentru totdeauna ca chestia asta nu se invata?

| Aenoenienanonim a răspuns:

Dami add. ray_misterio10... si te invat euwinking. sunt expertbig grin