| silver19 a întrebat:

Sal, am cunoscut azi o fata la facultate adica nu stiu nici cum o cheama dar m-am bagat putin in vorba cu ea, asa pe moment... dar cum sa fac sa-i fiu un amic...mentionez ca vreau doar amici sa fim, ea e destul de draguta dar nu sunt pregatit deocamdata de o alta relatie, asa sa vorbim la trecerea timpului happy so care stiti ce-as putea face? dar sa nu creada nici ca o plac, doar asa sa se simta bine in prezenta meatongue
Ms!

2 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Pastreaza o relatie de colegialitate, ajut-o cu un sfat in domeniile de la facultate, sa vada in tine un sprijin, un amic de incredere.Atata timp cat nu ii "faci ochi dulci", nu o sa bage de seama.

| BeTheBestAndFu*kTheRest a răspuns:

Glume chestii minore...
dar sa te comporti cam la fel si cu alte fete in prezenta ei ca sa nu creada ca simti altceva si ca ai vrea altceva de la ea happy
Succes