| ForeverWarrior a întrebat:

Sal.Care e secretu sa fii tot timpul binedispus?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu iei în seamă gura lumii!
Pa, pa.

| VadTot a răspuns:

Sa fi foarte nepasator! Sa nu pui nimic la suflet..sa te bucuri de lucrurile simple..sa te multumesti cu lucruri simple sa nu visezi la cine stie ce Deci sa traiesti o viata Normala.

| OOOLEOOO a răspuns:

''Viata e un drum lung cu multe indicatoare. Asa ca, atunci cand gonesti prin ea, nu-ti complica mintea. Elibereaza-te de ura, inselatorii si gelozie. Nu-ti ingropa gandurile, transpune-ti viziunea in realitate. Trezeste-te si traieste!'' Bob marley

| Elvina a răspuns:

Fericirea - daca o gasesti, atunci esti cu adevarat binedispus.

| Corinnààà a răspuns:

Marijuana.

| neutrino a răspuns:

Daca tu si cei dragi sunteti sanatosi, daca cel de sus te-a inzestrat cu ceva calitati fizice si ceva noroc si tu ai avut grija sa-ti cultivi intelectul, nu ai cum sa nu fii binedispus!

| Azµre a răspuns:

Să faci sex...

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Unii confunda buna dispozitie cu acele momente de euforie creeate de o reusita sau o petrecere cu,, stimulatori,,. Cred ca sunt cateva lucruri legate de buna dispozitie, unele aplicabile la modul general, altele personalizate.Cred ca in general bine dispus este atunci cand reusesti sa-ti canalizezi activitatea facand lucruri care-ti plac, imbinand armonios utilul cu placutul.Si,la fel de important, este sa-ti controlezi reactiile de nemultumire si revolta vis-a-vis de faptele altora, adica sa devii ingaduitor fata de ceilalti.

| Xtadelo a răspuns:

Vreau sa aflu straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Nu e vorba de un secret, e ceva ce vine din interiorul și din jurul tău. Dacă ești împăcat cu tine, ești înconjurat de oameni frumoși și faci ce îți place, este imposibil să nu fi binedispus. Vezi mereu partea bună a lucrurilor și treci peste cele mai puțin bune, ai încredere în tine și totul vine de la sine.

Răspuns utilizator avertizat
| SkizoMetal a răspuns:

Nu cred că este un secret pentru aşa ceva. Adică depinde ce faci. Dacă ai o viaţă echilibrată, prieteni adevăraţi lângă tine şi ai succes în ceea ce faci atunci poţi să te declari bine-dispus. Mulţi oameni sunt fericiţi atunci când se îndrăgostesc. Dar nu există om care să fie mereu fericit aşa că nu încerca să scapi de durere sau dezamăgire pentru astea te fac să fii mai puernic.winking

| Zeref a răspuns:

Dormi fara sa te mai trezestirolling on the floor

| Cosmin_Dragan_1997 a răspuns:

Frate, nu exista asa cevalaughing te nasti cu asa ceva, fiecare cu felul lui de a fihappy