| jokerro a întrebat:

Sal.care e mai tare:Metin sau 4story? cum e 4story?

Răspuns Câştigător
| ko0jy a răspuns:

Eu zic ca metin2 chiar daca al 4story grafica esti mult mai reusita decat la metin dar la metin intreaga povestire de captiveaza

29 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu am jucat amandoua si cred ca 4story e mai interesant. Dar acest gen de joc e ceva temporar, nu ar trebui sa ajungi sa devii dependent sa joci mereu ca nu are sens.

| TzaCaNeL a răspuns:

Amandoua sunt niste porcarii, cu care iti pierzi timpul degeaba plus ca mai tarziu produc dependenta.

Nu ne intreba pe noi, ca nu stim ce iti place tie. Uita-te si tu la videoclipuri pe Youtube si dati seama, care ti-ar place si ar fi potrivit pentru tine

| rey a răspuns:

Tot atata-s.
Am jucat si Metin si e tare,
Grafica parca 4story e mai bun dar si ia putin mai multe resurse mi se pare dar cam tot acolo is
dar te sfatuiesc sa nu pierzi vremea pe jocuri caci vei regreta.
Good luck.

| Katalynutza99 a răspuns:

Meti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4Story e super pentru ca poti fi evocator si sa-ti invoci animal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic mai tare amandouo sunt la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare e Metin2. Dar si 4Story.Nu stiu ce sa raspund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4story normal am jucat metin 2 ro am avut lvl 73 e praf am facut lvl 25 in 4story eram hyper tare deci metin 2 muncesti mult nu castigi nimic si la 4story muncesti mult si ai si rasplata un caracter bine facut eu zic magician sau evocator sunt cele mai tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deact sa stati toata ziua pe un scaun sa va antrenati intr-o lume virtuala antrenativa corpu in lumea reala...rolling on the floor nu zic ca nu trebuie sa joci de loc da nici ca alti de diminieata de la 7 pana la 2, 3 noaptea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare e metin dar gx nu ro daca tu vrei metin ro nu-l trage ca e naspa ro mai bun e 4stroy sau metingx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4stori e un ****
da un **** ca alex
da
mai lasa-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca metin e mai tare ca te cresti belea si sun animalele mult mai belea si ai si frizuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti propun sa joki 4 story! fa ceva e mai tare 4 story magii mai multe armuri tari...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4story e mai tare decat metin2 acolo, in metin 2 sunt doar oameni si doar 4 rase iar in 4story sunt Zane, Feline si oameni si 6 rase.In 4story este mai multa actiune, deci 4 story este mai tare, dupa parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

METINU ESTE MAI TARE! chiar daca n-are mai multa grafica decat 4story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zic Si Luter

| har a răspuns:

Sa fim seriosi laughing) ce povestire va captiveaza pe voi la metin2? Porcaria cu alea 3 regate destramate de pietricele din cer acre au innebunit catelusi? laughing 4story e mai tare

| vagabontul a răspuns:

Metin2 e mai tare ca qnosti destuli useri...

| cosminxbeast a răspuns:

4 story e prea insteresant deci 4 story e smecher

| thambor a răspuns:

Eu zic ca 4story deoarece metin e urat si te cresti greu si sunt mult mai putine animale si misiuni

| comyboy3003 a răspuns:

4 story, sunt mai multe personaje, mai multi mobi, mai multe + pe iteme, mai multe misiuni, poti sa te urci pe case, sa evoci monstri decat pe metin2 sunt numai obsedati care se impusca cand le esueaza itemele si injura incontinu... eu iti recomand 4story

| comyboy3003 a răspuns:

4 story, sunt mai multe rase, mai multe personaje, mai multi mobi tari, poti sa evoci mobi, sa te urci pe case, sa faci mai multe +, sunt mai multe misiuni tari, mai multe map-uri, decat pe metin2 sunt numai obsedati care se impusca cand le esueaza itemele si injura incontinu... eu iti recomand 4story

| MaRyUs_5297 a răspuns:

Eu cred ca metin2 este mult mai tare decat porcaria aia de 4story.+ca nici nu intelegi nimic din 4story.

| razvanutzu99 a răspuns:

Nu iti pierde vremea cu metin.creaza dependenta!

| Stefyx4444 a răspuns:

Pai...4Story e mult mai tare, in 4Story faci bresle si faci PvP usor si pentru lvl trecuie sa iti castigi zona adica, sa iti pazesti spatele pentru ca poate aparea oricand un inamic. Pe metin faci lvl greu si itemele costa mai mult... mai ales ca te pot ataca oricand alti playeri si iti scade din XP pe cand la 4Story nu scade niciodata cand te omoara ci doar daca e de lvl tau sau mai mic iti scade din onoare, care o castigi invingand adversari de lvl tau sau mai mari deci, 4Story is the best!

| korak_4919 a răspuns:

4 story e mai tare decat porcaria de metin2 in care poti doar sa mergi si sa dai cu sabia plus ca pentru ati pune niste freze trebuie sa donezi.In 4 story sunt freze gratis la inceputu jocului si este mult mai atractiv.Nu va mai jucati metin cea mai mare porcarie

| WxoxW a răspuns:

Sall 4story e cel mai tare nu doar pentru ca asta joc dar Metin2 nu are grafica la fel ca 4story, ascultama stiu ce zic! Bft.

| South a răspuns:

Normalll ca 4story laughing) metin e o porkarie eu joc 4 story si sunt evokatorwinking

plus ca are o grafika prea jmechera