| FirstState a întrebat:

Sal, intrebarea pentru fete mai mult...
vreau sa ma intilnesc cu o fata care o iubesc ff tare, intrebarea este : sa-i dau flori la prima intilnire sau mai bine a doua zi dupa intilnire sa le transmit cu cineva?

Răspuns Câştigător
| justmeesb a răspuns:

Iti recomand sa i le duci tu personal la prima intalnire, o s-o impresonezi foarte placut, ma bucur ca te-ai gandit sa faci gestul acesta, bafta!

14 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

La prima intalnire. e mai bine sa ii dai tu pentru ca o sa vada ca te intereseaza, si in fond o sa ii placa asa de la prima intalnire. :X

| cOnTexT a răspuns:

Da esti destept ma, 3 trandafiri, dai 1 trandafir, ca ajunge oh go on! 3 trandafiri -30 lei :O, nici macar nu cunosti straight face

| Cjay a răspuns:

Daca ii dai de la prima intalnire poate o las:X mascawinking ca nu prea se mai obisnuieste sa se dea flori atunci cand se int baietii cu o tipachatterbox asa ca dai.happyiti zic eu ca o sa fie surprinsa

| doinitza12 a răspuns:

Dai la inceput sa vada ca esti romantic. si ca tii la ea

| AnNyşK a răspuns:

Buna. Mai bine la prima intalnire nu stiu mie mi-ar place daca as fi in locul ei:X

| FirstState explică:

Mercy pentru sftaruri, o sa-i dau numa decit 3 trandafiri, dar problema este ca amu timpu ii rece afara cum ma merge tota intilnirea cu florile in mina?

| FirstState explică:

Critical nu-i toata lumea asa saraca ca tine! ori nu 30 de lei mai mult ori mai putin nu va schimba nimic!

| stefania_3113 a răspuns:

Buna, eu te sfatuiesc sa i le dai personal la prima intaln ire; Va fi impresionata si gestul o s'o faca mai apropiata de tine
Bafta!:*:*

| Crissuuu a răspuns:

Nu e nevoie de flori daca o iubesti atat de mult.
dai dragostea ta si n`o face sa planga. florile se duc.amintirile ramanwinking
ai grija de ea.asta-i cel mai frumos lucru pe care il poti da...big hug
succes!:*

| Myladdy a răspuns:

Flori, obligat! A doua zi ce draq sa mai faca cu ele? A doua zi poti sa-i trimiti ceva simbolic, vizavi de ce a-ti discutat anterior! Nu dispera, ca s-ar putea sa faci boacane, mai bine ia-o usurel!

| SkittlesS a răspuns:

Mai bine nu-i da flori daca ai sub 16 ani... dai un pupic kiss

| Cryss_2345 a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa ii le dai la prima intalnire.

| KatherineSparks a răspuns:

Ideea de 'flori' e puţin, învechită. Un prieten, fără nici o ocazie sau legătură, mi-a luat un trandafir alb. Pe petale i-a făcut un model animal, cu roz. Nu-ţi spun cât de mult m-a impresionat.
Deci, du-i un trandafir, la prima întâlnire SINGUR! Şi pup-o pe obraz happy

| Syka93 a răspuns:

Sal, nu ai cum sa te duci la ea cu mana goala 1 trandafir rosu bine ales sau 3 ar fi foarte ca fetelor le place sa primeasca flori, bine acum nu stiu ce floriii plac vezi ca exista posibilitatea sa nu ii placa trandafiri dar oricum daca e fata desteapta si nu ai cum sa afli ce flori ii plac trandafirii sunt perfectiwinking si daca iti vine o idee si poti pentru a doua zi ii poti face alta surpriza bafta si mult noroc