| Ikutza a întrebat:

Itr-o seara prietenul lui Dima mi-a spus ca Dima ma place, eu de asemenea il plac. Dar nu i-am spus.Eu vreau foarte tare sa ma intilnesc cu el, dar el nu-mi propune inca intilnire. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il placi si te place vei astepta posibil la nesfarsit sa-ti propuna el intalnirea? Propune tu, daca stii ca te place va aprecia. Bafta!

| Emilia543 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa-i propui tu intilnire, de ce sa nu deveniti prieteni mai apropiati, atunci lui ii va fi mai usor sa faca primul pas.