| Pyssy_6666 a întrebat:

stiu ca o sa vi se para o intrebare stupida...dar...is curioasa d raspunsuri.am auzit ca cica daca faci sex iti trec cosurile. ii adev? mentionez ca la mine nu prea functioneaza...big grin

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e adevarat, nu functioneaza decat la o mica parte din persoane, carora viata sexuala le regleaza mici dezechilibre hormonale.

Răspuns utilizator avertizat
| dragutza a răspuns:

E doar un mit!

| Rezzo a răspuns:

Du-te la un dermatolog sa te analizeze, iti va prescrie el un tratament.

| ☼loli☼ a răspuns:

Am citit undeva ca nu merge, si ca nu e bine sa iti pierzi virginitatea doar pentru a scapa de cosuri (sper ca tu nu ai facut asa). Du-te la cosmetica, e cea mai buna solutie happy

| liubuska a răspuns:

Asta depinde de organismul tau, toti noi suntem diferiti, la unii pot sa dispara dar la altii nu, la mine tot nu prea funktioneaza, dar la multe cunoscute le trec kosurile! asa e, n-ai ce face...succes