| Aly359 a întrebat:

Am 11 ani si 1.55 m. As vrea sa stiu daca pana la 18 ani e posibil sa trec de 1.70? P. S stiu ca intrebare putin cam stupida dar sunt foarte curioasa

Răspuns Câştigător
| Shine a răspuns:

Eu la varsta ta aveam 1, 50 si acum am 1, 70. Si mai am pana la 18 ani. Cu siguranta o sa mai cresti mult.

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ar fi bine sa faci inot si basket si iti ajuti dezoltarea fizica

| CoolSaku a răspuns:

Ai ceva sanse, mai ales daca mai ai pe cineva in familie inalt. Sau nu neaparat, dar pentru faptul ca la varsta ta ai 1, 55 cred ca vei reusi, mai ales daca te apuci de volley (e un sport care te ajuta sa te inalti)

| roxana94 a răspuns:

Incearca sa faci un sport volei sau baschet si cu siguranta vei mai creste.