| mariansarivan a întrebat:

Sal TPU as dori sa va cer parerea in legatura cu o problema sentimentala e o fata pe care o plac si as vrea sa-i spun ce simt ce credeti ca ar tr sa ii spun direct sau sa incerc sa ii dau de inteles

Răspuns Câştigător
| ofatanormala a răspuns:

Direct. Indiferent daca simte sau nu la fel, o fata va aprecia mereu un baiat direct. Direct, nu nesimtit. Si daca nu simte la fel, nu fi dezamagit, si data viitoare fii la fel de curajos. happy Multa bafta.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru inceput da-i de inteles

| GregHouse a răspuns:

Direct, fratica. Get some balls, nu te limita la a bate apropouri.

| neutrino a răspuns:

Spune-i direct, o sa-i faca placere.

| ziggs a răspuns:

Spune-i direct ce simti pentru ea si intreab-o daca si ea are aceleasi sentimente pentru tine... sper ca te-am ajutatwinking bafta!

| mariansarivan explică:

Multumesc tuturor pentru aceste raspunsuri