| Yamatooo a întrebat:

Sal TPU big grin! ascultatima prietenei mele ii place sa compuna vresuri si iasi compune si eu niste versuri...(sper ca stiti ca de dragoste). inspiratima pls... dati-mi niste rime sau niste versuri da ati prins ideea sper.

3 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Daca ii place se sub-intelege ca are si talentwinking deci, daca nu te pricepi la versuri mai bine spune-iwinking

| SperanteSpulberate a răspuns:

Pai, versurile aceea pe care vrei sa i le da-i ar trebui sa vina din suflet, nu conteaza daca nu rimeaza, conteaza ca tu l-ai facut nu noi, intelegi?
Pai ca inspiratia ceva de genu : Iubita mea, draga iubita.esti asa de dulce ca mierea, si atat de scumpa ca diamantul...(nu prea ma pricep)
Sper ca te-am ajutat!
Bafta si Sarbatori Fericite!

| Yamatooo explică:

Pai da... din suflet dar ar trebui sa rimeze putin...