| yonuTTuu a întrebat:

deci. am un bilet la pariuri si mi-au iesit toate meciurile infar de unul care e anulat, ce se intampla mai imi da banii, aveam 800 de mi castig, si la acel meci avem cota 3, 20, scade castigu? cu mult?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| cristi767 a răspuns:

Imparti 800 de mii la 3, 2 si iti da cat vei avea castigul happy Vine undeva la 20-30 de lei (200-300 de mii) noul tau castig

| Jackal7 a răspuns:

Intr-adevar, pentru meciul anulat se acorda cota 1. Ca sa afli castigul inmultesti toate celelate cote cu suma cu cat ai pus biletul si asa afli castigul. Eu zic ca o sa iti ramana destul de putin daca s-a dus cota de 3, 20 dar mai bine decat nimic.

| tzzp a răspuns:

Se pune cota de 1 daca sa anulat

| tzzp a răspuns:

Se pune cota de 1 da ca sa anulat

| tzzp a răspuns:

Depinde si cat ai pus pe bilet:d aduni toate cotele in afara de 3.20 pui 1 :d si inmultesti cu cat ai pusbig grin

| yonuTTuu explică:

Multumesc de raspunsuri big grin