| Itstimetosayhello a întrebat:

Sal TPU!
eu il plac pe un baiat f mult,dar nu stiu cum sa ii atrag atentia,pentru ca m-am gandit asa si nu e bine sa ii zic ca il plac...dar nu stiu cum sa ii atrag atentia,din cate mi-am dat seama si el ma place(dupa cum se uita la mine)

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Colorfulx a răspuns:

1.Depinde cati ani are, daca e mai mare de cat tine...ei bine nu tot timpul are intentii bune daca intelegi unde bat.
2.Nu ar fi bine sa ii spui ca il placi, cel mai bine este sa te lasi dorita de el.De obicei baietii fac primul pas.

| Itstimetosayhello explică (pentru Colorfulx):

Mersi...e de varsta mea.Eu nu stiu el daca isi da seama ca il plac si de aceea vreau sa ii atrag un pic de tot atentia, m-am gandit sa il chem pe la mine(sa-i mai chem pe cativa prieteni) si sa vb cu el

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Itstimetosayhello):

Naah eu zic sa-i zici direct ca-ti place de ei, la baieti le place sa stii ce vrei deci zii direct ca i-ti place de el, sa vezi cum o sa-i atragi atentia