| sysy13498 a întrebat:

. HELP! in ultimile 18 seri in fiecare noaapte tot visez o fata din scoala de la mine( o palc) visez ca ma tin cu ea de mana ma sarut stam pe o banca apoi brusc ma trezesc si ma culc la loc... ce sa fac promit fundita

Răspuns Câştigător
| Beautifullies a răspuns:

Si sa inteleg ca nu vrei sa o mai visezi sau ca vrei sa fi impreuna cu ea sau sa ii atragi atentia?
Ei bine pentru cazul 1). Daca nu vrei sa o mai visezi iti recomand ca inainte de culcare sa faci o baie calduta, sa citesti o carte care sa nu fie de dragoste, sa vorbesti cu prietenii tai [ nu cu fetele ca sa nu iti aduca aminte de ea ]. O sa mearga.
2). Daca vrei sa ii atragi atentia, cere-i un numar de telefon sau adresa ei de messenger si discutati despre orice lucru care va poate apropia mai mult. Discutati despre lucrurile pe care la placeti, despre orice!
3). Daca vrei sa fi impreuna cu ea, fa intai pasul de la "2)." si, dupa ce simti ca sunteti destul de apropiati, spune-i ce simti cu adevarat, dar nu o lasa sa astepte prea mult! Bafta :*.

14 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ia niste somnifere laughing!

| Bibutzu a răspuns:

Buna!

Se spune ca atunci cand visezi nu faci altceva decat sa redai, sa dezvolti ceea ce te gandesti inainte de somn.
Probabil daca o iubesti asa mult mai mereu tie ganul la ea mai ales seara cand nu ai somn cu alta ocupatie nai dc sa ti-o imaginezi...e doar o imagine dezvoltata a ceea ce gandesti uh in realitate!
Orikum iti urez mult succes. sper sa fi pana la urma cu ea.ar fi pakat sa nu!
Mult noroc! Bye!love struck

| sysy13498 explică:

Eu vreau sa-mi zica cineva cum sa imi scot visu din cap

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Visele astea se numesc vise premonitorii. Daca par foarte reale aceste vise si ti le amintesti cat de cat bine sunt chiar vise premonitorii.Adica iti instiinteaza subconstientul de ce o sa se intample.Succes,sa ai o relatie frumoasa cu aceasta fata! :X :* Bafta tongue

Apache
| Apache a răspuns:

Si care e intrebarea?
da ...visezi si tu la cineva pe care nu il poti avea!
in loc sa iti plangi de mila pe TPU, mai bine ai vorbi cu ea!

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Hei!
Ţi-e gândul la ea şi de aia!
Visezi lucrurile ce ţi-ar place să le petreceţi împreună!
Pa, pa

| mary_1175 a răspuns:

Ce sa faci? in primul rand visul tau inseamna ca vrei sa fii cu ea,ca vrei sa te tii de mana cu ea, ca vrei sa o saruti,probabil te-ai gandit la acea persoana inainte sa te culci,

cum rezolvi: sa vorbesti cu ea, sa-i spui ca o placi, sa discutiati diferite chestii.

| Alexa_3837 a răspuns:

Si cu ce vrei sa te ajutam... pai asta inseamna ca o placi foarte mult si nu e nimic rau in asta!

| acestaesteunnume a răspuns:

Si cu ce sa te ajutam? nu ai mentionat si ce te deranjeaza

| fafanstefan a răspuns:

Deci ba o iei asa la misto ca sa nu te faci de ras vezi vb ca becali sau vezi tu si ii spui si dacai place de tine e bine daca nu macar nu te faci de ras

| Indispus a răspuns:

Lol,e o gluma intrebarea? cred ca o iubesti.simplu,nu?

| AndreutZu a răspuns:

Pai o placi ce sa mai.E foarte frumos dar depinde ce vrei:sa fii cu ea sau sa nu te mai bantuie prin vislaughing. Daca vrei sa te faci cu ea idem Beautifullies

| lavy_1033 a răspuns:

Pai sa-ti scoti visul din cap nu ai cum pentru ca tu vrei sa fi cu ea si de aceea o visezi...ca sa scoti visul din cap 100% trebuie sa vb cu ea si sa faci ca visul sa devina realitate...e greu la inceput dar trebuie sa prinzi putin curaj la inceput ca mai tz sa fi "in paradis"(adica sa fi cu ea) sper ca te-am ajutat :*

| AnaRalu a răspuns:

Inseamna ca iti place fata si vrei sa fii cu ea. E f simplu de ce o visezi. Vorbeste cu ea, cere-i un nr de tel sau un id de mess. Totul o sa decurga de la sine, poate si ei ii place de tine si atunci o sa fie f ok.