| IoanaSorina a întrebat:

:* De 2 zile imi tot visez prietenul...Nu stiu de ce, in fiecare noapte il visez, il toate visele e doar el! Dupa un vis ma trezesc, si apoi ma culc la loc, si tot pe el il visez sad Nu e ca nu imi place, dar e ciudat, nu mi s-a mai intamplat big grin Si nu stiu de ce. Imi puteti da cateva idei de ce tot il visez? Eu cu el nu ne mai putem vedea sad Eu acum trec clasa a 6-a, si el a 8-a, suntem in vacanta de vara :-s Si nu ne putem vedea pana incepe scoala sad Chiar nu stiu de ce tot il visez, in ultima vreme nu prea ma baga in seama, nu mai zicea nimic :-s Dar oare il visez de ce imi e dor de el? Il visez si la scoala mai mult, nu stiu de ce. Ajutat-ma va rog! big grin

Funda cel mai bun raspuns! :*

Răspuns Câştigător
| CoOlGirlz a răspuns:

Bună.
Tu îl visezi pe prietenul tău deoarece voi doi v-ă placeți și știți că n-o să vă mai întâlniți. Este ca un fel de conexiune și îl visezi pentru că îi simți dorul.Nu este nimic ciudat. Dacă doi se plac si știu că n-o să se mai întâlnească atunci asta se va întâmpla.Eu îți dau o idee:poți să vorbești cu el la telefon și să vă intalniți undeva. Dacă nu ai numărul lui de telefon cu siguranță dacă te iubește vă ve-ți întâlni în vacanța aceasta. Nu fi supărată! Când te aștepți mai puțin o să-l vezi la ușa ta!
Fundiță?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce spune dicționarul de vise de pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| IoanaSorina explică:

Arunca-ti du diareea pe fata tongue O sa vezi, o sa se intample tot ce vrei tu! :O Incearcawinking

| Madalynutza28 a răspuns:

Buna IoanaScumpika pai daca chiar tie dor de el il visezi.Treaba e ca nu in todeauna visele se adeversc, doar uneori, dar numai daca speri cu adevarat sa il vezi sau ce ai visat si o sa fie asa mie mi s-a intamplat exact asa doar ca nu cu un baiat cu un telefon. Daca vrei sa iti spun povestea imi trimiti un mesaj, dar nu conteaza asta conteaza doar ca daca vrei cu adevarat seva intampla!
Succes...

O zi frumoasa,
Madalynutza28

| AndaBăă a răspuns:

Păi cred că îți este dor de el și inainte să adormi te gândesti la el. Pățesc și eu. Ahh, și până nu incepe scoala nu te mai vezi cu el? NAȘPA. Incearca sa iesi cu el sa mai stati impreună. găsesti tu. Baftă! :*

| Lang_Traienut_1993 a răspuns:

Pai eu cred ca din cauza ca te candesti la el sau ca ai ceva pe suflet sa-i spui...Ai putea sa nu te mai gandesti la el sau sa-i spui ce ai pe suflet... happy baftawinking

| IoanaSorina explică (pentru Lang_Traienut_1993):

Am ceva pe suflet sa-i spun laughing Dar i-am mai zis odata..si nu s-a schimbat nimic, ma tem ca o sa-l supar, si nu vreau asta, nu vreau sa se ajunga la ceva mai rau :-s O sa isi de-a el seama big grin