| Katalyn_8526 a întrebat:

Ma scuzati de categorie dar este cea mai accesata.Deci am vrut sa imi iau admin pe un server de cs si am primit de la toti PRO si la sf mi-a cerut (creatoru' svului care da adminu) nick si pass, si eu nu stiu ce's alea ce fac cu ele, daca ii dau unde trebuie sa scriu... va rog frum :X ziceti-mi si mie ce sa ii dau si la ce ma ajuta nicku si pass va rog astept raspuns rapid pentru ca a zis ca pana la 10 sa i le dau. Ma bazez pe voi plss :* DAU FUNDA + VOT INTELIGENT!

Răspuns Câştigător
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Deci...fi atent ...la nick(e numele cu care joci tu cs)
iar la pass...trebuie sa fie o parola (care vrei tu ) pentru ca o sa ai nevoie cand iti accesezi adminul
Ok.
Iar dupa ce ti'a dat admin inainte sa intrii pe server scrii in consola
"setinfo _pw (aici pui parola pe care ti'ai aleso)" si apesi enter.
ATENTIE!
trebuie sa urmezi exact... spatiile...
ca altfel nu o sa iti mearga adica pui spatiu dupa "setinfo" si dupa "_pw"

Funda

2 răspunsuri:
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Deci ...scrii setinfo _pw (si parola pe care ti'ai aleso) ce e asa greu straight facestraight face

| Katalyn_8526 explică:

Ms man, dar scriu "setinfo _parola aleasa" sau scriu "setinfo _pw parola"?!