| George2000_6958 a întrebat:

Sall, sunt pentru prima oara admin pe un sv de zp, si, am facut cererea si mia acceptato, a zis sa-i trimit private message cu nick & pass, am scris acolo nicku si passu pe privat, dar cand le va primi, unde va trebui sa le scriu?
Dau funda! Multumesc frumos.

1 răspuns:
| art1stu a răspuns:

NU stiu sigur ce este sv de ZP dar totusi nu cred ca trebuia sa-ti dai datele, poate era doar un viermisor care in putin timp iti va aranja contul, iti recomand sa schimbi parola, dar daca asa trebuie facut pe aceste sv atunci am gresit... big grin Deci in concluzie scuze daca cumva ti-am dat un raspuns gresit...