| DeathWish a întrebat:

O sa para cam ciudata intrebarea...dar, acum o saptamana m-am cuplat cu o fata.Suntem bine,ne sarutam,ne tinem in brate, dar eu as vrea ceva mai mult si acum pun intrebarea "Cum as putea incepe un sarut frantuzesc fara sa par un disperat sau....sa nu ii las o impresie urata?",poate se sperie,poate ii place, poate nu.Nu stiu.

P.S:Am 15 ani big grin

4 răspunsuri:
| яоxs a răspuns:

Până să apuc să citesc toată întrebarea mă gândeam că vrei să o întrebi dacă vrea să faceti sex rolling on the floor
Wow...Tu întrebi cum să-i iei limba în gură.
Uşoooooor, o să-i placă.
Damn it o.O

| h3r a răspuns:

Toate la timpul lor.
O să ai timp și pentru acel sărut, iar atunci când vrei s-o faci...o faci și gata. E posibil ca ea să nu fie prea pregătită, așa că ai grijă, ia-o ușor.

| ywar a răspuns:

Sari pe ea prietene, da-o dracu! Baga tare, ca nu stie. Limba tare si da-i bataie. Si da-te la ea.

| elvisel a răspuns:

Din moment ce va sarutati normal nu vad de ce s-ar speria daca ati incerca un sarut frantuzesc, de exemplu propune-i data viitoare si vezi ce parere are(doar ii propui nu sari pe ea si schimbi viteza)succes