| 18cm a întrebat:

Trebuie sa ma ajutati neaparat, sunt cu o fata de la cealalta clasa. In banchet (in prima nopte) am dormit ca ea... totul bine. A doua zi s-a organizat festivitatea, dupa ce s-a term am mers sa joc biliard ca un prieten si langa masa era o fata ca care am fost acum 1 an si m-a intrebat daca vreau sa ii fac ziua mai buna. eu i-am zis da si m-a pus sa o sarut, am sarutat-o si apoi am mers in camera la mine.Acolo m-am sarutat ca ea, am pupat-o pe corp i-am lins sfacurile, ea mi-a pus mana la *.*. si exect atunci au inceput profesorii sa bata la usa mea sa merg la tombola.Am scos-o pe balcon si neam intors la ceilalti.La masa imi scia pe un servetel ca vrea sa ma ajute sa imi impac prietena (care nu stia de noi).

Toata noaptea m-am gandit numai la ea... crd ca ea e prima fata la care tin ca adevarat si simt ca sunt indragosti. Dar prietena mea m-a iertat dupa multe prosti si dupa ce am inselat-o.Si la ea tin dar nu la fel km tin la cealalta.

Ce sa fac nici nu stiu daca fata ca care am fost in camera ma place, nu stiu daca facea la misto dar eu chiar tin la ea si vreau sa fim impreuna.

plz ajutati-ma:X

Răspuns Câştigător
| Chrysk2 a răspuns:

BonnieBonish16 ce te mai intereseaza pe tine,de fapt pe toate femeile le intereseaza marimea laughing.
La intrebarea ta, alege-o pe cea cu care vrei sa fi si care nu isi bate joc de tine, daca zici ca aia te-a iertat de multe ori aia de iubeste cu adevarat happy

7 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Cum se doarme in banchet? laughing

| Narcis2007 a răspuns:

Banchetu de cl 8-a?laughing sau ala dea 12-a?

| Lexus28 a răspuns:

Eu zic sa nu iti alegi niciuna, sa fii un baiat liber ca vad ca-ti place " sa iti fie bine "... si decat sa iti faci probleme de inselat si mai stiu eu ce, mai bine nu te mai bagi in nicio relatie pentru o vreme si poti sa umbli cu ce fata vrei tu, fara constrangeri. Daca nu iti place prea mult de actuala iubita, las-o si distreaza-te!

| Shery a răspuns:

Pentru una din ele simti atractie sexuala, pentru cealalta simpatie. Nu cred ca e vorba de dragoste la varsta ta.

| kantorlaurentiu a răspuns:

Pai pune-o la incercare vezi daca i pasa de tine vezi ceea ce vrea de la tine sau iti mai zic una intre 2 nu te ploua dar nici bine nu-ti merge! deci in concluzie alege pe cea care te iubeste si pe care o iubesti si tu...succes and peacewinking

| ganton a răspuns:

Esti smecher frate. Umbli cu doua. Tu sa ne ajuti pe noi. Sa ne zici cum laughing.

| BonnieBonish16 a răspuns:

Afla care tine mai mult la tinehappy. din cate am citit, fata din camera poate sa-ti ofere mai multelaughing. dar ce vrei sa fi, peşte sau iubit?raised eyebrows. si inca ceva. numele tau. la ce se refera?smug rolling on the floor da`mi funda puppy dog eyes