| stangaionut a întrebat:

Sal vr sa stiu cum ma dezvirginez ziceti-mi plss dau funda big grin happy

9 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Contact sexual si se rezolva

| kyttu a răspuns:

Prin sex

| EraGGon a răspuns:

Ba dar prost mai esti oare cum te poti dezivirgina fara s-o faci cu o femeie?

| sebweb a răspuns:

Faci Sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica ma?
Sa te dezvirginezi fara sa mergi la o femeia sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laba(dar o sa te doara cam o saptamana)happy

| aleexxuuutzaa a răspuns:

A sa ma gandesc ce intrebare complicata...doamne ce greu e prin sex logic

| ZviG a răspuns:

Cati ani ai draga? cu o coada de hirlet cel mai bine

| Tanny4ka a răspuns:

Sal te poate dizvirgina un baiat in timpul sexului sau tu singura introducind un obiect lung in ...cred ca mai inteles, dar nu te sfatui sa o faci singura. Eu cred ca este aiure mai bine asteapta cind ti-o va face un baiat. SUCCES