| steamy a întrebat:

SALL ALL! am si eu nevoie de ajutor! m-am indragostit de o persoana mult mai mare decat mine si acum nu stiu ce sa fac, as vrea sa o uit dar nu reusesc, nu stiu ce sa mai fac nu am curaj sa ii spun. ajutoooor! pffffffffff...

3 răspunsuri:
| evelynne a răspuns:

Cati ani are? Dar tu? nu e ceva anormal lucru' asta ( iti zic din proprie experiente), doar ca e ceva mai "ciudat" pentru. unii oameni... Ar trebui sa-ti iei inima in dintu si sa-i spui ceea ce simti, varsta chiar nu conteaza, si inca ceva... nu asc lumea reawinking

| evelynne a răspuns:

Mai greu ca e maritata... cati ani aveti?

| steamy explică:

Dar problema e ca e maritata,
dar ea imi demonstreaza ca tine la mine...