| BlueIcessssssss a întrebat:

Sall all am si eu o intrebare big grin De la ce varsta pot sa-mi incep viata sexuala acum am 14 ani

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

De preferabil pe la 16-17 ani dar acum o faci cand te vei simti pregatit de acest pas si nu uita de protectie.Bafta!

14 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cam tarziu tati, trebuia deja de vreo 2 ani, ai de recuperat!

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

+18 daca esti fata si +16 daca esti baiat.Asa e considerat normal in ziua de azi.

| pitbull93 a răspuns:

Cam de la 16 ani ii bine dar iti sugerez sa astepti pana dupa 18

| Vix999 a răspuns:

Ca baiat...pe la 16-17. Dar nu e obligatoriu. Asta e varsta minima din punctul meu de vedere.

Răspuns utilizator avertizat
| Larisssaa a răspuns:

De la cati ani vrei tu.
Este normal cam de la +16.

| Nelamuritul a răspuns:

Ba daca ai cu cine eu zic sai dai drumul.

| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

Cand esti tu in stare frate happy da cam la 16 -17 aniwinking

| musculo a răspuns:

Pustiule...mai asteapta macar 1 an 2
P.S.:ma abtin sa iti zic ce sa faci cu funda aia

| diiiiiana4cka a răspuns:

Cred ca inca esti mica de asa ceva.Nu merita sa iti stresezi viata de la asa o virsta! Si cu cit mai tirziu cu atit mai bine! Dar daca totusi nu te poti abtine cred ca pe la 17-18 e normal!

| diiiiiana4cka a răspuns:

Awww suze, dar am crezut ca esti fata! Cred ca de la 14-15 ani e normal, daca ai ceva in pantaloni, de ce nu?

| Or1Ginal a răspuns:

Si eu mi-am inceput viata sexuala la 13 ani jumate happy deci bafta big grin dai sa sara happy

| NeoRo a răspuns:

LOL, de la 14 ani te gandesti la sex?

| mdr0099 a răspuns:

Heiii... viata sexuata trebuie sa ti o incepi atunci cand esti pregatit fizic cat si psihic adica cam dupa vreo 16-17ani ca sa nu devin ironica din punct de vedere medical ar fi bine sa iti incepi viata sexuala dupa 18 ani happy sper ca te am ajutat putin oricum ai grija si protejaza-te :* fundita?