| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a întrebat:

Sall all! Cine imi poate da si mie un site cu imagini pentru bleach si naruto shippuden, Mangekyou Sharingan si alte iamgini cu animuri? dau funda la cele mai frumoase, scuze de categorie dar e cea mai accesata.

Răspuns Câştigător
| Micutsa01 a răspuns:

Sincer. vorbeste cu fratele meu mai mare pe mess rafy : id: rafael_emanuel. ca sa stii eu sunt sora lui antonia. el e cu forumurile poze. sh se uita la naruto. sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ explică:

Ms de ajutor

| hinataisthebest04 a răspuns:

Intra pe Google images si scrii ce vrei sa cauti si iti da o graza de poze