| stangaionut a întrebat:

Sall all imi place de o fata din cls mea imi puteti da niste sfaturi despre cum "so cuceresc"? dau funda happy

4 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Incearca sa o ajuti daca poti atunci cand nu stie, apar-o cand se iau colegii de ea... stiu si eu, apropiete de ea, gaseste sa vorbesti cu ea cat mai mult si sa te aproprii de ea. bafta

| mAkE_2626 a răspuns:

Invata Romana si apoi, poate o cuceresti.Sall all.Salut lume, so cuceresc sa o cuceresc.Pai fi tu insuti si ai sa veziwinking

| stangaionut explică:

Mai ziceti?

| elite a răspuns:

Asteapta pina cind vei mai creste putin...