| BoBoMuSic a întrebat:

Imi place de o fata, imi puteti da cateva sfaturi cum as putea sa "o cuceresc"? cele mai bune fundahappy

Răspuns Câştigător
| NICUnoscut a răspuns:

1.inca sa nu-i spui ca iti place de ea 2. vorbeste cu ea, gasiti subiecte comune, cercurie de prieteni comune 3.cand vorbesti cu ea fii natural, nu te da mare si nu o considera pe ea centrul universului, ai si tu viata ta 4.fii sigur pe tine si gandeste-te ca mai sunt si altele 5. daca ai probleme cu timiditatea n-ai altceva de facut decat sa treci peste ea, pare greu dar 1-2 litri de bere rezolva totul, nu uita ca din experiente inveti. Bafta!

4 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Vreau cateva detalii :

Cati ani ai?
Cati ani are ea?
Cat de departe stati unu de altu?
De cat timp va cunoasteti?
Ce activitati aveti impreuna?

spune-mi astea si iti intocmesc eu un plan!

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Eu zic ca mai intai sa va inalniti
sa mai iesiti pe afara.
si discuti cu ea.
gen ce mzk asculti
ce hobyuri ai
care este cel mai romantic loc unde ai vrea sa fii

| MissCupcake_7313 a răspuns:

Ce sa nu faci: sa o lingusesti,sa o strigi pisi sau iubita sau in orce alt fel decat pe nu sau porecla (daca are deja,nu eu pui tu(laughinga sunat ciudat))de asemenea nu te comprti ciudat in preajma ei.
ce sa faci:fi natural si destins,comprtate galant,povestestei despre tine si incearca sa gasesti lucruri in comun,fa dus mai des,zambestei,propune-i sa ascultai muzica impreuna atunci cand vorbiti pe mess, discuta cu ea dar nu despre fotbal, decat daca si ei ii place.cam atat

| BoBoMuSic explică:

VaniLLaDeejay.am 14 ani ea 13, stam cam la 1 km unul de altul, cam de 2-3 zile dar o plac foarte mult, deocamdata nici o activitate(nu ne'am intalnit dar am de gand zilele astea).