| zuzu997 a întrebat:

Sall all! simt ca mor sad baiatul care imi place mi-a propus sa fim impreuna numai ca eu stiu ca el nu ma iubeste pe mine ci pe fosta lui iubita! crying eu sunt topita dupa el insa nu-i pot permite sa isi bata joc de sentimentele mele! el e si cam fustangiu! deci eu i-am sp ca o sa mai ma gandesc sad ce sa fac! dau funda! serios! ajutati-ma si pe mine simt ca imi cade cerul-n cap!

Răspuns Câştigător
| xXx_6966 a răspuns:

EU zic sai accepti,, daca estitopita dupa el atunci nu rata shansa,,
Si cum se spune... pofta vine mincand.asa si dragostea.peste ceva timp dupa veti fi impreuna te va iubi si pe tine ft mult.
bafta!
FUNDA?

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca ai aflat de l cineva ca ii place de fosta lui pr nu sta cu el nu are rost.dar daca asa crezi tuh incearca sa stai cu el sa vezi cum e cu tine si daca tia propus sa fiti impreuna inseamna ca te vede mai frumoasa decat pe celelalte fete si vrea sa stea cu tine

| toxik a răspuns:

Esti cam in situatia mea laughing). pai, daca el vrea sa fiti impreuna, si acelasi lucru vrei si tu nuami sta pe ganduri. fa`l s`o uite pe fosta lui prietenawinking. vei reusi happy succes

| deeeeea1 a răspuns:

Tu il cunosti cel mai bine. Poate vrea sa o uite pe fosta lui prietena cu ajutorul tau.Din moment ce ti-a cerut asta inseamna ca ceva acolo tot simte pentru tine si poate vrea sa ii fi alaturi sa o uite pe fost.Tu decizitongue:*Funda?big grin

| Buubuuu a răspuns:

Poi te bagi cu el da sa nu pui multe sentimente in relatie deoarece se poate destrama.si incearcal sa-l faci sa te iubeasca(fii cateodata indiferenta.)

sper ca $te-am ajutat:*(scuze de greseli)
pupici:*

| UnSimpluGand a răspuns:

Sfatul meu este sa ii dai o sansa deoarece... poate el inkearka sa o uite pe fostha iubitha iar tuh il poti ajutha si daca ar uitau pe ea sigur s-ar indragosti de tine...iar tuh daca ti f mult la el o sai dai sigur o sansahappy

Succes.love struck

Funda?

| sabyna29szeretlek a răspuns:

Daca esti asa de inebunita dupa el spune-i da doar cu cateva conditii sa nu se mai gandeasca la altcineva. daca nu vrei sa ii spui asta direct dai cateva excemple sau batei niste apropouri... hey nu pune nimic la inima (sentimente) pana nu crezi ca el tine la tinewinking. bafta

| tmntstefan a răspuns:

Sincer stai pe partea ta. Nu te baga o sa te joace pe degete. Nu face nici un pass cu el ca o sa faci o mare greseala peste vreo cateva luni o sa te plictisesti de elwinking dar sa nu te bagi pe el. Stai in banca ta.

| freelove_4623 a răspuns:

Buna.
lasa ti inima sa te conduca daca tie chiar iti place de baiatul asta atunci nu mai sta pe ganduri si spune-i da cine stie poate sia schimbat sentimentele dar in orice caz nu-l lasa sa se joace cu sentimentele tale