| MegaGiovannY a întrebat:

Sall all.va mai aduceti aminte cand vam cerut sfatul in legatura cu "prima oara". si sper ca intelegeti ce vreau sa va zic.am avut o prietena care a plecat in strainatate si i-am promis ca o fac prima oara cu ea.si ea na aflat de ce s-a intamplat cu cealalta prietena a mea, si mentionez ca pe prietena care a plecat si acum sa intors nu am anuntato ca ma despart de ea.
Iar ea cand a venit inapoi in tara a trecut pe la mine si eu eram singur. iar iubita mea actuala trebuia sa vina pe la mine pentru ca ieseam in oras. iar cealalta vazand ca suntem singuri a sarit pe mine(eu stau singur am un apartament cumparat)si de atunci s-a rupt filmul. iar dimineata cand m-am trezit le-am gasit pe amandoua langa mine si toti trei eram goi. fara nimic pe noi big grin.si mentionez ca nu aveam prezervative la mine.big grin ast pareri despre ce ar fi putut sa se intample in acea seara si la ce sa ma ast la o boala sau un copil(nu ca nas sti si eu ce s-a intamplat in acea seara)

6 răspunsuri:
| irina_5692 a răspuns:

In primul rand nu este frumos ceea ce ai facut! Si da este posibil sa fi ramas una dintre ele isarcinata! Mergi mai bine la un ginecolog cu ele! Asa vei afla daca una dintre ele au ramas insarcinate! Si daca da este vina ta ai fost mult prea iresponsabil!

| oCiudata a răspuns:

Pai uite mai, sa stii ca poate aceste fete au vrut sa se razbune pe tine si au facut asta, special, ca tu sa crezi ca una dintre aceste ele a ramas gravida. Daca este ca mine, inseamna ca e bine daca nu este mult succes! Te pup!

| alliwtsa a răspuns:

Cam incurcata treabahappy dar te-ai gandit ca ele au aflat dinainte si au vrut sa se razbune pe tine ingrijorandu-te si in noaptea aia nu s-a intamplat nimic? sper ca varianta mea sa fie corecta altfel e de rau...

| blamefire a răspuns:

Esti intr-o situatie foarte naspa...copii sigur...succes

| Piㄨㄨy a răspuns:

S`ar putea sa te trezesti cu 2 copii in brate, asta`i sigurstraight face

| MegaGiovannY explică:

Nu pentru ca stiu ca am inceput sa o "fac" cu amandoua si apoi nu-mi mai amintesc