| anonim_4396 a întrebat:

Sall. am 15 ani si cred ca iese ceva, dar nu stiu ce marime la prezervativ sa cer la 15 cm. ma puteti ajuta ^^?

Răspuns Câştigător
| alexdj a răspuns:

Prezervativ normal pentru ca se poate rula cum vrei tu.doar 10 cm, 15, 16,17 cum doresti tu! vezi ca sau inventat prezervative pentru adolescenti.asa ca, bafta!

6 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Daca doar crezi ca iasa ceva, asteapta sa se mareasca...1 cm, 3 cm si tot asa pana la visul tau, de 15 cm, apoi mergi la tanti farmacista si ii arati pentru ce-ti trebuie!laughing

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Masoarati penisuwinking dupa te duci la farmacie si cer cat ai

| nury a răspuns:

Stii, trebuie sa masori cu rigla lungimea, apoi raza, dupa calculezi circumferinta si o sa stii ce marime iti trebuie laughing

| Teodor555 a răspuns:

Ia-le pe rand, si incepe cu ce-i mai mic, pana dai de ceea ce iti este folositor si confortabil. Nu trebuie sa iti "gatuie" penisul fiindca, cum iti spuneam, s-ar putea sa se rupa in timpul contactului sexual, dar nici nu trebuie sa fie lejer pe penis, ca o haina de la un frate mai mare. Este din cauciuc si se poate intinde putin. Exista 2 tipuri, normal si extra-larg

| rZv995 a răspuns:

Pai ce sa zic masoarati penisul si pe urma afli ce marime ai si o sa stii ce marime de prezervativ sa ceri!

| FairPlay a răspuns:

Sti astea se muleaza cum vrei tu. depinde daca o ai groasa daca nu o ai, o sa ramana la ea in traista, ma intelegi tu happy