| Leonho a întrebat:

Buna!

Am o intrebare. Am a prieteni si acum incervam cum merge sex ul. Vreu sa untreb pe un 11 cm penis ce marime de Prezervativ trebuie? Ma puteti ajuta? Nimic nu stiu despre asta

20 răspunsuri:
| swagMeOutBitch a răspuns:

Hai lasa-ma...11 cm.crek prietena ta e mandra, d'aia abia asteapta sa vada ''cum merge cu sexu''

| CynicalCunt a răspuns:

Cine vrea sa ti-o traga?

| Petrica44 a răspuns:

Ai aici tot ce-ti trebuie, pentru. a-ti indeplini visul:http://www.durex.com/ro-RO/Products/Condoms/pages/CondomHomepage.aspx

| Zizzou a răspuns (pentru Petrica44):

Merci, chiar cautam ceva de calitate pe gustul meuwinking

| Leonho explică (pentru Zizzou):

big grin

| LostInBubble a răspuns:

Incercati sexul?laughing Cum vine asta?

| Leonho explică (pentru LostInBubble):

In iubirea nu marimea conteazahappy Oameni
Inca nu am gasit raspunsul corect:d

| LostInBubble a răspuns (pentru Leonho):

Eu nu inteleg cum poti sa incerci sexu.laughing E despre o carte vorba, sau?
Pai incearca mic.

| Leonho explică (pentru LostInBubble):

Deci daca inca nu am facut trebuie sa incerc nu?laughing

| LostInBubble a răspuns (pentru Leonho):

Da, stiu, dar expresia ta a sunat foarte ciudat. laughing

| Leonho explică (pentru LostInBubble):

laughing)) asta ebig grin asa am exprimat naaaaa laughing

| Brâncuşi a răspuns (pentru Leonho):

Buna maihappy Pai un prezervativ normal are 15 cmwinking Si nu conteaza marimeai ai dreptate cu cat mai mica cu atat mai bine nu o va dureawinking

| Banncoti a răspuns:

Deci pretenash cati ani ai? Du-te la magazin si cere marime normala!

| Banncoti a răspuns:

Deci ai 19 ani si marimea penisului iti e de 11cm? OK.Deci du-te intr-un super market si ia de pe raft linistit orice cutie de prezervative.

| Leonho explică (pentru Banncoti):

Da 11 cm. Ce asa amuzant? vagina este 9 cm. Inauntru.
O sa intru la farmacie si intreb de acolo sper sa nu ma radelaughing))

| Bogdyy161 a răspuns:

Marimea xxl dar o ai cam mica cum vrea aia sa faceti sex

| Petrut95 a răspuns:

Te duci in farmacie si zici:am si eu nevoie de un prezervativ(si iti dai pantaloni jos)ce parere aveti?"rolling on the floor si iarta i pe aia care rad ca ai 11 cm, iei o au de 40cmrolling on the floor) nici nu le incap in chilotilaughing)

| Leonho explică (pentru Petrut95):

laughing))) foarte amuzant doar nu dau jos pantalonilaughing)))))))
tarebig grin