| Adytza551 a întrebat:

Sall am facut dragoste cu prietena mea ea era virgina si am cand am facut-o nu i-a curs sange nici prima nici a douo oara. a folosit UW si mi-a spus ca nu i-a curs nimic de ce? mentionez ca am penisul cam mic adica 13-15 CM

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai un penis absolut normal si fata nu e obligatoriu sa aiba vreo hemoragie la deflorare.
Multe fete au himenul elastic,atat de elastic incat este sectionat abia la prima nastere de catre medicul ginecolog,altele il au foarte subtire si slab irigat cu sange si dispare ca o panza de paianjen,altele au parte de accidente la varste mici si il sectioneaza singure,accidental, sunt mii si mii de posibilitati.
Important este sa aveti incredere unul in celalalt si sa nu-i ranesti sensibilitatea in marea favoare pe care ti-a facut-o.
Ca sa te accepte, iubirea ei pentru tine este foarte mare, bucura-te de norocul tau si cauta s-o faci cat mai fericita!
Pe scurt, iubiti-va!
happy

| neutrino a răspuns:

Asa este la moda acum, in special pe aceasta sectiune. Fata nu minte pe niciun baiat cu, care a avut acest incident!

| sofisis a răspuns:

Nu e musai sa curga sange, nici macar sa doara nu e musai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are himenul elastic, mai ales daca a si practicat sport.

| Satango a răspuns:

Bună!

Poate nu era virgină. Sau, poate himenul nu i s-a rupt deoarece îl are mai elastic.

Baftă!

| AnneღU a răspuns:

Nu la toate fetele curge sange! Deci stai linistit, era virginahee hee Iti poti da seama, ca de durut tot trebuia sa o doara, asta e lege laughing

| CheLoo23 a răspuns:

Bro prietena ta te-a mintit a fost altu inaintea ta laughing marimea nu conteaza cand vine vorba despre o fata virgina laughing

| biafresh a răspuns:

Unele fete au himenul mai elasti si li se rupe abia la prima nastere.

| looovee a răspuns:

Nu ai de ce sa te indoiesti daca, sunt fete diferite, asa si partile corpurilor nu inseamna ca la toate trebuie sa curga singe neaparat