| anonim_4396 a întrebat:

Prima oara cand am facut-o aveam 16 ani (acum am 17 spre 18laughing) cu un biat care are acum 18 spre 19 si el mai dezvirginase 2 fete inainte. Totusi, cand am facut-o prima data nu mi-a curs sange...Eu i-am spus ca sunt fecioara mrg acum am facut-o de mai multe ori si el mi-a zis ca m-a crezut ca am fost virgina. Dar as vrea sa stiu sigur, oare chiar m-a crezut ca am fot virginsa desi nu mi-a curs sange? [mentionez ca eu chiar am fost...] Funda

Răspuns Câştigător
| Aiiida a răspuns:

Exista cazuri in care nu curge sange la dezvirginare,depinde de corp,si de organele tale,si daca tu ai fost virgina nu e nevoie sa iti curga sange pentru a-si da el seama ca esti virgina, el simte in timpul actului daca esti virgina sau nu, pentru ca vezica este mult mai intra iar penisul intra mult mai greu.deci nu ai de ce te teme chiar daca nu ti-a curs sange el stie destul de binewinking sper ca te-am ajutat.multi pupici!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cătălina a răspuns:

Gandeste-te ca el ar fi trebuit sa aiba incredere in tine inca de la inceput si tu in el, asadar nu te ingrijora ca nu te crede pentru ca de altfel nici nu te merita. Din moment ce tu ai facut pasul acesta cu el, asta ar trebui sa ii ridice un semn de intrebare si sa nu se indoiasca de vobele tale.

| IleanaConsaZeAnA a răspuns:

Poate ti s-a rupt himenul cand erai mai micuta, nu-ti face griji daca nu ai intretinut relatii sexuale pana atunci sigur erai virginawinking

| JustMeBăi a răspuns:

Sa moara Veta cu gramatica asta. Bat'o norocu' s'o bata...

| adrianstabul a răspuns:

Poate ai himenul elastic de nu ti-a curs sange

| Poison3Fata a răspuns:

Si eu am patit la fel...depinde si de organism