| danidanutz2000 a întrebat:

Sall.am si eu o intrebare am 11 ani si nu stiu cum sa cuceresc o fata care imi place mult de ea cand ma dau pe langa ea accepta avansurile sunt in clasa 4 si am invitat-o la banchet ca orece baiat da a zis: 'nu'. eu o iubesc da nu stiu si daca ea ma iubieste mai e un baiat care ii place pentru ca ea e foarte frumoasa si buna si el nu e nici una nici alta datim repede un raspuns sa nu mi-a ia cel mai bun prieten plz

Răspuns Câştigător
| Nocturne0 a răspuns:

Bai ce gandire aveti astia cu comentariile voastre ca e prea mic, el va pus o intrebare, ce sa faca sa o cucereasca nu va intrebat daca e prea mic sa aiba o prietena... aveti o gandire cam invechita, so schimbat timpurile, acum la 14 ani fetele au copii si la 18 ani o virgina e privita ciudat, la fel si un baiat... daca el este dragut si poate e si desptept si vrea o prietena dar nu are experieta noi putem doar sa il ajutam.

si legat de fata depinde cum e ea, poate ea prefera baietii mai cool sau care sa se poarte mai frumos cu ea. Este adevarat ca pe la 11 ani nu exista dragoste foarte profunda, dar sentimentul de dragoste exista.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai trebuie sa cresti ca sa fii cu una acum e prea devreme.

| poliku a răspuns:

De acord cu Shetze30

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Aww.
Copilasii
Asa eram si eu cand eram mica imi placea de un baiat da eu eram tare tupeista
Dar sincer esti prea mic dfapt prea mici si daca ii spui ceva intr-o vorbire particulara ea o sa rada sau ceva ca e prea mica sa inteleaga iubirea cu adevarat.
Totusi incearca si poate va accepta happy
Poate a spus asa ca era rusine
Succes!
fundita? blushing

| DanJazz a răspuns:

Bai danutze frate nu e varsta inca sa ai o prietena... vorba lui shetze ca mai bine pui maine pe carte si lasi naiba fetele acumwinking mai incolo pe la 15-16 anihappy

| player_2973 a răspuns:

Incearca sa ai o conversatie stricta cu ea(fa-te mai cool sau mai destept depinde ce vrea ea.), in momentul in care prietenul tau se apropie de ea sa il chemi si pune-i orice intrebare, dupa du-te langa fata si discuta cu e.Ai sa vezi ca acel baiat o sa simta ceva si o sa plece, dar nu pentru mult timp.incearca sa te dai cu skateul sa o impresionezi ca sa te placa, mai invit-o la film, la un suc. sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA?

| NevastuicAaA a răspuns:

Sincer nici o fata desteapta nu ar vrea sa se combine cu un tantalau(prostu clasei). Intai invata sa scrii calumea si mai asteapta sa cresti...esti foarte mic pentru asta.

| KarinaEva a răspuns:

Fi mai direct cu ea

| shetze30 a răspuns:

Pai ce sa stii tu la varsta asta de iubire mai putoiule? Mai bine pune mana pe carte si invata si mai lasa prostiile ca la varsta ta nici macar tuleile nu ti-au dat si tu vb de fete...Madonna Bonna