| Raptorz a întrebat:

Am o problema... iubesc o fata din clasa, dar ea are prietenstraight face cum fac sa o cuceresc raspundeti repede pls

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Te porti frumos cu ea si atent, dar fara ca ea sa banuiasca ceva.Esti amabil,daca are nevoie de ceva si ea iti cere ajut-o,daca stati aproape unul de altul,condu-o pana acasa dupa ore,spune-i glume, vorbiti prin pauze, baga-te in seama.Insa ai grija sa nu o plictisesti.Prin ore mai uita-te spre ea si fa-i cu ochiul sau pur si simplu zambeste-i.Bafta!

4 răspunsuri:
| Criiistinutsa a răspuns:

Eu zic sa nu te bagi intre cei doi. Daca fata e cu acel baiat iti dai seama ca tine la elthinking si nu se uita la altul.thinking treaba ta.

| Radu18 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa renunti la ea. Cum ar fi daca tu ai avea o prietena si cineva ar vrea sa ti-o fure? Ti-ar convenii? Sfatul meu gasesti pe alticinevawinking

| DANU_4412 a răspuns:

Prindel pe iubitul ala ei cu vreo 2 prieteni deai tai batel pana la sange dar sa nu stie cine a facut-o! Apoi fa cum an zis Te porti frumos cu ea si atent, dar fara ca ea sa banuiasca ceva.Esti amabil,daca are nevoie de ceva si ea iti cere ajut-o,daca stati aproape unul de altul,condu-o pana acasa dupa ore,spune-i glume, vorbiti prin pauze, baga-te in seama.Insa ai grija sa nu o plictisesti.Prin ore mai uita-te spre ea si fa-i cu ochiul sau pur si simplu zambeste-i.
Dacanu va merge batel pe iubitul ala a ei de vreo 5 ori pana nu se satura ea de el ca umbla vesnic batut! Va merge 99.9%

| giulianito a răspuns:

Sfatul meu -- dati o palma si cauta alta fata!