| ABY4 a întrebat:

Sall as vrea sa imi puneti niste povesti de ale vostre(dragoste si sex) vreau sa fie lungi. Cea mai reusita funda.

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Povesti reale as sta mult sa scriu...dar iti dau blogul meu cu una inventata de mine:)

http://abbeyabby.blogspot.com/2011/04/august-tarziu.html

4 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Saruturile sunt woooow, mana dreapta pe fundul ei, cea stangape mijloc,. mana ei dreapta pe mijloculul lui, cea stanga pe piept, sunt lipitzi unul de celalalt, j simt fiori amandoi, mana lui coboara,.dar NU. a ei coboara si desface nasturele lui,. a lu la fel, intre timp saruturile nu se opresc, mana lui urca pe obrazul ei mangaind`o usor si tandru. ea. il tine de spatele`i puternik. si el, coboara iar mana pe fundul ei bombt. afara sunt -5grade,.ei sint imbracatzi subtzire, se saruta asa, pa gat, pe buze, ca`n poveshty,el nu trece bariera numita : chilot, ea la fel. ea se molesheshte ca pentru prima data in bratzele lui puternice, el o mangaie sh o sarute tandru si romantic, o strange de mijloc si o lipeshte de trupul lui, (mi se taie respiratzia cand povestesc). dupa cam 2 ore. in care nu s`a intamplat altceva decat atingeri si saruturi. el, coboara mana jos, acolo.la ea, ea tremura de fiorul dragostei, iar el ii inchide ghizda laughing, apoi ea face la fel, se imbraca si pleaca ca 2 copii care apoi se joaca in zapada! day dreaming

e ceea ce am trait! e cel mai erotik moment din viata mea! e cea mai pasionala amintire! e totul pentru. mine, a fost, e si va fibatting eyelashes pana alta amintire isi va face loc. dar aceasta, e prima si cea mai de neuitat

| Allexis a răspuns:

Mah, tu cauti material de laba...

| pwp a răspuns:

Ia de la biblioteca judeteana(sau cea de la scoala) cartea ''Dramele adolescentilor''

| GaitanruLuca a răspuns:

A fost odata un mos si o baba. si se iubeau asa incepe prima am mai multe daca vreiwinking