| AnDrIaNn1997 a întrebat:

Sall, cum as putea sa cuceresc o fata de 13 ani? HELP!

Răspuns Câştigător
| Lavinutzz a răspuns:

Din numele tau inteleg ca ai 14 ani. afla ce ii place sa faca, invit-o undeva la un suc, la o prajitura, fetele adora romantismul. Incearca cu un trandafir rosu si spune-i in fata ce simti pentru ea, noi, fetele preferam sinceritatea si delicatetzea. Bafta :* (funda?)

4 răspunsuri:
| eusunttheodorath a răspuns:

Daca o placi cel mai bine sa o inviti in oras nu este neaparat nevoie sa fiti doar voi doi ca sa nu isi dea seama din prima ca o placi si ca vrei sa fii cu ea... iesiti azi 5pers sa zicem maine 3 poimanie doar voi 2 si atunci eu zic sa o intrebi ce simte pentru tnine... si eu as zice sa te porti fumos cu ea sa o complimentezi sa ii iei o floare nu stiu. sper sa mearga BASFTA

| ovyTIRISTU a răspuns:

Fa cum crezi

| AnDrIaNn1997 explică:

Si inca ceva ea ma priveste forte des la scoala! ce inseamna si aceasta?

| ovyTIRISTU a răspuns (pentru AnDrIaNn1997):

Ce sa insemne laughing poate te place