| darkelf45 a întrebat:

Sallbig grin:am si eu o intrebare.eu am o fata in clasa care nu prea vb dess cu mine; dar acum 2 zile am vb mult pe mess si cand ne intalneam pe strada ma intreba ce fac si inainte nu ma intrebahappy la scoala a venit la mine la banca si a inceput sa vb; ma mir ca nu a ras niciun coleg.si cand era mai seara am mers amandoi si deodata ma apuka de mana pe la jumatea drumului si nu imi mai da drumu. credeti ca ma place? iar eu nu am avut nicio reactie cand ma apucat de mana

2 răspunsuri:
| Roooxaneeelllll a răspuns:

89% te place mai intalnestete cu ea sa vezi daca e suta la suta...

| Edy16 a răspuns:

Poate ca s-a indragostit de tine si sigur te vrea ca prieten.