| just for me a întrebat:

Sall! dc este asa greu in viata. dc sunt oamenii asa nesimtit(nu toti bineinteles). de o saptamana nu stiu ce sa mai fac...totul se prabuseste.de cand am afalt ca prietenul meu a fost cu alta. mi s-au incetosat ganduriile. aveam atatea planuri pentru anul urmator, abia asteptam saii povestesc vacanta, sa ii ofer darurile pe care i le-am cumparat din strainatate vara asta.insa acum o saptamana o fata mai mare ca mine cu un an mi-a trmis o invitatie pe mess, i-am dat accept si ea era onlie si mi-a dat buzz. mi-a zis :"sall, sunt fosta gagica a lu iuby.esti fraiera ca nu i-ai facut pe plac, mi-a povestit ca nici sa dansezi din burik nu vrei.vezi ca el mi-a promis ca va mai vb de noi doilove struck asa ca ori ai grija ori stai departe" si chestii din astea.nu pricep cum pot unii sa fie constienti ca o pers este cu alta si sa se bage.adica uitati-va si voi, ei nici nu ii pasa daca el are mai multe prietene, ceea ce conteaza este sa fie si ea printre ele.eu stiam de ea de la un prieten de al lui, care m-a luat odata deoparte si mi-a zis ca el se uita dupa ea, ca mai bine am grija si ies din carapace si ca asta e tot ce stie el si doar atat ma poate ajuta. dar nu mi-a zis ca a fost cu ea, ca s-au sarutat, ca ia cumparat pantofi si ca au vrut sa se i culce. cel mai mult doare ca in ultima vreme il vedeam si il vad tot mai rar, si atunci cand il vedeam era mai agresiv, stia ca nu prea sunt genul care se sarutades si chestii de astea si atunci aveam saruturi fortate, ma apuka de solduri sau de dupa gat si ma saruta chiar daca eu ii ziceam ca nu mai vreau.chiar si primul sarut a fost fortat, acum vreun an, aproape un an, stiu ca eu nu vroiam, adica vroiam, dar stiam ca nu-s pregatita, si masarutat fortat, si desi nu vroiam, trebuie sa recunosc mi-a placut... dar acum totul s-a prabusit din cauza acelei t****. va trebui sa ii dau papucii, dar cum voi putea cand nu mi-l po scoate din cap? ar mai trebui sa ii dau o sansa?

Răspuns Câştigător
| AnnUshcA a răspuns:

Deci sincer ti-a facut prea multe, aia se doar foloseste de el auzi bai nene ia mai luat si pantofi:O ce fraier(scuze dar asa e). Tu ia si vezi-ti de viata ta si cauta-ti pe altu arata-i ce a pierdut si zambeste si poarta-te indiferenta ca indiferenta doare cel mai mult si la t***a aia inchide-i gura fa-i sa-i fie frica de tine.De uitat il vei uita repede si stii de ce pentru ca nu te merita daca te iubea poate si acum te cauta:*:*
bafta... fundita?

7 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Sincer, eu nu prea cred ceea ce a zis fata aia, putea s-o faca din invidie sau doar sa va distruga relatia

| Ioana2518 a răspuns:

Saraca de tinestraight facesad
chiar imi pare rau.ne poti da si noua id`ul acelei fete?hee hee macar miehappy

| ToxxxxxyiLiycKxKxKx a răspuns:

Nuuuuuuuu
categoric nuuuuuuuuuuuuuuu

| daniela_7403 a răspuns:

Cum adica te saruta cu forta? situatia e cam complicata. Poate si tu esti vinovata ca a estit cu alta? poate lasi sa-ti fie o lectie si capul sus, viata merge inainte. Apropo tu aveai relatii cu el? cati ani aveti?

| ♦EthernalVampa♦ a răspuns:

Categoric, nici o sansa. Nu te poate trata asa! Si cred ca o sa ti-l scoti din cap. Gandeste-te cat de tare te-a facut sa suferi si ca nu te merita! Cat despre tarfulitza, ce-ar fi sa-mi dai id-ul ei? Stiu sa ma ocup de persoanele care fac rau. Si stai linistita ca eu am doar 14 anilaughing ID-ul meu: release_th_shadows

| just for me explică:

Daniela, adica eu nu-s genul care sa stea ore sa se sarute, sincera sa fiu, nici nu prea m-as simti bine, lui ii placea sa stea cu orele si chestii din astea, si eu cand nu mai vroiam, el mai continua ink vreo 5 min...mrg,asta e, va multumesc de raspunsuri :*

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Nu! Daca nu te simti bine cu el, nu... din prima parte vroiam sa iti spun"Tu o crezi pe aia?!" dar pe urma am vazut cum e din ce ai scris si trebuie sa ii arati ca esti o fata, una independenta, nu jucaria lui!