| Corinaa2013 a întrebat:

Sall!
Exista vreun program ca sa aflu o parola. Dar programul sa fie gratis.
Dai FUNDOIlaughing.
Va rog!

Răspuns Câştigător
| OneMoreChance a răspuns:

Nu exista happy decat daca vrei sa investesti in a sparge un idwinking

5 răspunsuri:
| ANONYMOUS123431234 a răspuns:

Omule exista Si desi toti o sa credeti ca imi bat joc de voi am 13 ani si stiu sa spar parole de mess.See ya later!

| ANONYMOUS123431234 a răspuns:

Gresit ProLethal.dar totusi e un program dar pe langa el mai ai nevoie de ceva. SI nekkyDeea de ce ai nevoie sa stii sa aflu parole?

| Corinaa2013 explică:

Si ai vreun program gratis?

| Corinaa2013 explică:

Eram curioasa, doar

| OneMoreChance a răspuns:

De fapt e un program, Fake Yahoo messenger, il pui pe desktop si chemi un prieten la tine, il pui sa se logheze si iti salveaza id'u si parola in Local disk C, P.S : cand il pui sa se logheze nu merge happy si se poate prinde