| ☣ JoHNnY ☣ a întrebat:

Sall...Imi puteti spune care este cel mai bun test de sarcina?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Barza sau SureCheck, dar numai daca le faci corect: adica din prima urina de dimineata si dupa minim 21 de zile de la contactul sexual neprotejat sau dupa minim 7 zile de intarziere a menstrei.

| Papusik a răspuns:

Testul Barza e cel mai bun.
Dar trebuie facute corect, Adica dupa minim 3 saptamana de la contactul sexual.
Daca testul e facut imediat dupa contactul sexual, nu vei afla nimic.

Deci testul Barza e cel mai bun, dar trebuie facut corect.

| piticot_7774 a răspuns:

Barza dupa parerea meahappy