| cwalkerdanny a întrebat:

Sall lume! Vreau sa va intreb! scuze ca va stresez!
dar na!
am o iubita si nu stiu ce sa fac nu o cunosc prea bine! si cer sa fac cand o sa ne intlnim prima data? VA ROG RSP! am nevoie love struck!

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Pai in primul rand sa nu-i vorbesti asa stilizat ca in intrebarea ta pentru ca saraca fata nu o sa te inteleaga.
Sa te porti frumos (sa nu fii laudaros, sa nu vorbesti numai despre tine...) dar, fara sa te fortezi prea tare pentru ca atunci nu o sa mai fii original.

3 răspunsuri:
| pas a răspuns:

Daca iesi undeva fi galant, asta da un plus de incredere; eventual, daca vrei du-te cu o floare si lasa discutia sa decurga liber, adica sa vb amandoi si nu despre ceea ce vrei tu neaparat ci despre ceva ce va atrage pe amandoi si incearca sa fi tu insuti. SUCCES!

| turtl3 a răspuns:

Discuta cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vreo 20 de iubite.nici eu nu le cunosc bine doar din vedere.ne intalnim destul de des, la servici, la piata, la plimbare.eu le iubesc pe toate, ele...nu stiu ca nu le-am intrebat. da doua sigur ma iubesc.sotia si fiica mea. spune-i si tu salut, si vrajeala cat cuprinde.