| anonim_4396 a întrebat:

Hei scuze. mi-e foarte rusine sa intreb, dar tebuie s-o fac si pe asta. Vreau sa stiu cum ma pot matsurba (sa ma cunosc mai bine). explicati-mi pas cu pas. va rog

8 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Cati ani ai tu? Dupa intrebare ori nu ai mai mult de 13 ani, ori... Oricum, decat sa intrebi asa ceva aici, mai bine te duci frumusel si cauti pe google.

| MsGringer a răspuns:

N-ai auzit de google?laughing

| ASASINIS a răspuns:

Iti spun un secret? sa inventat google!

| andreiemil a răspuns:

Te relaxezi pe pat, incepi sa te mangai usor, pe sani, inchizi ochisorii, iti bagi manuta in chilotei, te mangai, iti scoti chiloteii, iti umezesti degetelele in gurita, iti freci pasarica cu degetele umede, cu cealalta manuta iti mangai sanii...

| crazyblue a răspuns:

Apropo sunt fata...happy

| niku06 a răspuns:

laughing.
Stay virgin!
1.te dezbraci
2. pornesti webul
3. apesi pe pattratul cu bulina rosie in mijloc, deoarece o sa ai senzatie foarte frumoasa
4.dai send la toti prietenii9baietii) la care te gandesti
5.incepi sa "enjoy"
6.te rosestihappy...care ati inteles stiti dcrolling on the floor

| superdorex a răspuns (pentru niku06):

Criminalu-le!laughing

| Sherlyn a răspuns (pentru niku06):

A zis ca e fata malaughing