| JuNior1 a întrebat:

Sall...mi so intamplat sa imi placa de o fata de la mine din scuala care nu o cunosteam, si cu ajutorul unei prietene am reusit so cunosc... dupa ce am cunoscut-o vb mereu la scuala mergeam acasa impreuna radeam impreuna si iesiam si afara cateodata.Intro zi am facut pasul cel mare si am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si mi-a zis ca nu stie si o sa imi zica cealalta zi si cealalta zi mi-a zis raspunsu care din pacate o fost (NU) eu nu m-am suparat nici nu ma derajeaza si am ramas prieteni dar nu ii mai dadeam chiar atata antetie si in ultimele zile o incdeput sa ma pupe pe obraz sa ma inbretiseze (rucruri pe care pana acum nu le facea) si intrebarea mea este, ce vrea de la mine, nu ii place ca nu ii mai dau atata antetie? Ms pentru ajutorwinking

Răspuns Câştigător
| DINAMOO a răspuns:

Stiu cum te simti...mi s-a intamplat si mie cam acelasi lucru...parerea mea este ca ea petrece mult timp cu tine doar pentru a face pe altcineva gelos sau cal putin asta mi s-a intamplat mie.winking

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La "scuala" voastra se pare ca nu se face gramatica. Fata, initial, a fost inspirata cu raspunsul dar se pare ca tot la "scuala" invata si ea.

| JuNior1 explică (pentru neutrino):

Scuze dar nu locuiesc in Romania m-am mutat in alta tara acum 6 ani

| JuNior1 explică (pentru neutrino):

Scuze dar nu locuiesc in Romania m-am mutat acum 6 ani in alta tara si am cam uitat pentru ca am facut dar doua clase in Romania