| ThisISitIamFroMCALIFORNIA a întrebat:

Sall pur si simplu nu inteleg de fiecare data cand vb cu fata de care imi place sau de fiecare data cand se uita la mine ma inrosesc tot si cand vb cu mine ea intra in discutie cu mine se uita la mine in ochii si nuss ce sa fac nu mai am glas adica vb asa ca un baiat rusinos si nu sunt asa doar cu ea dar cu alte fete nu am trb....ma puteti ajuta cv lucruri pe care le pot face sa pot sa vb cu ea normal si sa nu ma inrosesc tot la fata? Multumescbig grin

1 răspuns:
| Rts123123 a răspuns:

Inchizi ochii si va duceti buzele,, aproape'',, imbratisate'' Atunci no sa mai ai stres in vecibig grin
Funda?big grin