| RoxanaCher a întrebat:

Sall! puteti va rog sama ajutati! am o problema! il iubesc mult pe nick jonas! si nu il iubesc numai ca fan ci si din alte motive! daca nu il intalnesc odata simt ca o sa innebunesc! stiu foarte bine ca nu am varsta potrivita pentru. el si stiu ca nu se va indragosti in veci de mine! ma poate ajuta cineva? cum sa fac sa uit de chestia asta sau cum sa fac sa se indragosteasca de mine si sa-l intalnesc? ma puteti ajuta?

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, il poti uita daca iti faci un prieten real care sa fie langa tine sa il poti iubi si sa te iubeasca la randul... tu iubesti o imagine oarecum pentru ca nu l-ai vazut personal si iubirea vine atunci cand cunosti pe cineva si esti langa el...

mlm
| mlm a răspuns:

Draga roxycute98, la varsta ta orice copil viseaza vrute si nevrute, ar fi bine sa iti intre bine in capsorul ala al tau micut ca tot ce zboara nu se mananca si sa lasi ceea ce nu este posibil deoparte, incearca sa intelegi ca ceea ce vrei tu nu prea este posibil si nu te face decat sa visezi cu ochii deschisi si sa-ti faci iluzii in zadar.

| cioko19 a răspuns:

Buna!

La varsta ta, inca nu sti ce este iubirea, dragostea.
Ceea ce simti acum (catre orice baiat), deocamdata este doar simpatie.

Stai linsitita, va trece cu timpul; te inteleg perfect, doar am avut si eu varsta talaughing.
Cine nu visa sa se indragosteasca un star de ea? Eii.doar ca nu e posibillaughing.

Bafta!

| MM a răspuns:

Wake up!

Ba exact ca un fan esti indragostita de el, ca altceva nu ai cum, pentru ca nu il cunosti, nu stii ce caracter are, nu stii nimic.Doar cum arata si cum canta. Te-ai indragostit de televizor.

| evoke a răspuns:

Pff... unde mauit numa"Jonas Brothers" j "Hannah Monatana"straight face

mrg...

pai dupa parerea mea ori esti obsedata de el ori il iubesti ca un fanbig grin

ai 11 ani...nu stii ce e dragostea

dar la un lucru sunt sigura:nuh o sa fii cu el niciodataoh go on plus ca nu-i romanoh go on

pai poti sa nu te my uitzi la videoclipuri cu el, poze, serialu ala dp disney big grin[ma my uit si yoh la desenelaughing]

baftawinkingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delirezi laughing nu il iubesti domnisoara... asta e OBSESIE!
Nu te mai uita la el (tv. poze s. a) cateva saptamani si sa vezi cum iti trece:d Daca vrei sa il intalnesti fugi la concertele salelaughing Dar stai linistita ca nu il iubesti... asculta-ma si fa ce ti-am zis ca iti trecelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa faci asa: in primul rand sa stergi toate pozele cu el din calculator(banuiesc ca ai multe, nu?!) si in al doilea rand imbracate frumos, aranjeazate si maine cand te duci al scoala inceraca sa atragia atentia unui coleg(care nu seamana cu jonas big grin) si nu uita d un zambet dragut asa cu subinteles... exerseaza in oglinda :p si daca nu iti iese cu primul nu ceda zambeste ia altuia, si cu siguranta se va gasi un baiat dragut care sa ti zambeascawinking ce zici?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff... unde mauit numa"Jonas Brothers" j "Hannah Monatana"straight face

mrg...

pai dupa parerea mea ori esti obsedata de el ori il iubesti ca un fanbig grin

ai 11 ani...nu stii ce e dragostea

dar la un lucru sunt sigura:nuh o sa fii cu el niciodataoh go on plus ca nu-i romanoh go on

pai poti sa nu te my uitzi la videoclipuri cu el, poze, serialu ala dp disney big grin[ma my uit si yoh la desenelaughing]

baftawinkingbig grin

| ovidioo a răspuns:

Da-ti o palma, trezeste-te ai doar 11 ani. Du-te la scoala si invata.