| RatuscaCeaUrata a întrebat:

Mamaaaa simt ca innebunescsad
O iubesc foarte mult pe fata asta, dar am impresia ca-si bate joc de mine. Dar nu stiu cum sa ii arat ca o iubeschappy Va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Destul de des, ratusca cea urata are probleme cu fetele. Arata-i cu ce-ai putea tu sa o iubesti, si poate ai sa o impresionezi.

| SunnyDay88 a răspuns:

Din 2 propozitii eu n-am inteles nimic. care e problema? de ce crezi ca-si bate joc de tine? de ec crezi ca nu stii sa-i arati? asta vine de la sine intr-o relatie de dragoste.ce vrei sa faci mai mult? da si tu cate detalii!

| Blu3Smyle a răspuns:

Daca vrei sa-i arati ca o iubesti fi dragut ( daca vezi cai plac genul acela de baieti) daca nu mai dai una nu un pumn laughing asa ciupestio fai ceva zambestei si dupa invit-o la un film fate observat si nu sta ca altii sperand ca ia sa te agate... daca isi bate joc de tine s-ar putea sati vrea atentia asa ca daio! Sper ca te-am ajutat funda?

| Stephh a răspuns:

Mştii tu. ''Dacă iubeşti pe cineva, nu trebuie să-l ţii cu forţa dacă nu vrea ''.
Aşa-i şi la tine. Şi cu arătatul c-o iubeşti. Păi nu prea poţi. Adică dacă ea nu-şi dă seama de asta. plus că femeile sunt diferite şi tu o cunoşti cel mai bine. Dacă-i oferi afecţiune şi pe ea n-o interesează atunci.

| Petrust a răspuns:

Gaseste sau creaza interese comune.