| bellisima_6518 a întrebat:

Sall...se apropie Valentine's Day, si as vrea un sfat din partea voastra cu o idee ceva, ce i-as putea oferi iubitului meu, am nevoie de ajutorul vostru, mersi...)))

2 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Tu il cunosti cu siguranta pe prietenul tau mai bine ddecat o facem noi.ai putea sa-i oferi un lant sau o bratara de argint, ori ceva personalizat. un tricou, o cana, un ceas, sau ceva cu echipa lui de fotbal cu care tine, gen o minge... un tricou.mai poti de asemenea sa-i iei un parfum.sunt o gramada de chestii din care poti alege, tu ii cunosti gusturile mai bine.umbla cateva ore printr`un mall si e imposibil sa nu gasesti cevahappy bafta:*

Răspuns utilizator avertizat