| bellisima_6518 a întrebat:

se apropie Valentine's Day, si as vrea un ajutor din partea voastra cu o idee ceva, ce i-as putea oferi iubitului meu, am nevoie de ajutorul vostru, mersi...)))

4 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

O sticla de sampanie, care sa o serviti impreunatonguebatting eyelashes

| ShineMe a răspuns:

Mergeti in oras la o terasa mancati o pizza sau il chemi la tine acasa ii pregatesti ceva frumos. O cina romantica.Ca si cadou material ar fi ceva ce isi doreste el si nu il poate lua sau nu neaparat. Ceva ce vorbeste mult despre el.Succes

| chivas21 a răspuns:

Pai tu pe noi ne intrebi chestiile astea? Tu! Trebuie sa stii ce ii place iubitului tau! Tu! Trebuie sa stii ce i-ar trebui! Doat tu! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pupic dulce happy