| MihaiAndronescu123 a întrebat:

Sall.Sunt in clasa a 9 a si imi place de o fata de la mine din clasa.Ea stie ca o plac, dar pentru ea nici nu existcrying.Ce sa fac? Dau funda!sad

4 răspunsuri:
| TuguiMihai1 a răspuns:

Nu ai ce face, impaca-te cu gandul si cauta pe alta

| MadalinAlin a răspuns:

Salut o iei prin surprindere o convingi sa vina cu tine pana in afara scoli sau dupa scoala.
Te faci ca ii zici ceva si cand se asteapta mai putin o saruti.

| valikc21 a răspuns:

Inteleg prin ce treci si mie imi plk de o fata din a 5 a si sunt cu 1 luna mai mare ca ia stie ca o plac da pe ia no intereseaza nimic de mine asa ca fa ca mine incearca sa o impresionezi si daca esti bine facut si dur vezi dacai plk de vrunu si dacai plc sil cunosti il bati panal omorilaughing)

| grecuovidiucristian2000 a răspuns:

Flirtezi cu ea laughing O faci sa rada, O ajuți. Dar nu lasa sa ti-o fura cineva happy