| Irinell a întrebat:

Sall.Sunt in clasa a 9 a si imi place de o fatabatting eyelashes.Ea nici nu ma baga in seamasad.Ce sa fac sa ii placa si ei de mine?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pai ea ti-a transmis prin comportamentul ei ca nu te place. Incearca cu seminte de in, poate se razgandeste.

| calmopenmind18 a răspuns:

Vorbeste cu ea. De aici iti vei da seama daca te place. Nu ai cum sa faci o fata sa te placa, te place pentru ceea ce esti deci, fii tu. Daca nu te place pierzi timpul, muta-te la alta fata.