| anonim_4396 a întrebat:

acum 2 saptamini a venit un baiat nou in scoala noastra (eu sunt clasa a 8 el a 9) de cum l-am vazut l-am indragit il plac si zi de zi sentimentul e tot mai puternic.
deci mam apropiat de el mam salutat si i-am propus sa facem cunostinta a fost de acord de atunci mai toate pauzele ne vedem avem locul nostru (acest loc e secret tongue).
deci el imi face diferite complimente glumim impreuna putem vorbi ore intregi iar astazi ma servit cu o ciocalata (de aia mare"KORONA").
Deci eu il plac dar nu stiu daca e reciproc!
Si plus cum as putea sa-i spun ca il plac(facind exceptie cu cazul sa-i spun unei prietene si ea sai spuie ) sau cum as putea sa incep discutia despre asta? ashatept cit mai multe idei! happy ofer funda happy urgent

Răspuns Câştigător
| anamariamihalache a răspuns:

Daca a fost atat de dragut pe cat zici, ai mari sanse ca si el sa te placa pentru ca astazi nu mai gasesti baieti care sa vorbeasca din politete asa (sau ii gasesti foarte rar)..azi daca te place vorbeste, daca nu nu... poti incerca sa ii bati apropouri sau sa ai incredere in tine si sa ii spui in fata ca il placi (iti trebuie curaj)..sau cheama.l sa iesiti..sau la un suc. :*

7 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Daca ti-a dat o ciocolata, tu ce crezi? (ca n-avea cu cine sa o imparta laughing?)

| Solitude15 a răspuns (pentru Prezidentul):

Eu nu vad ce e amuzant in asta straight face

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Ce frumos thumbs up

| Solitude15 a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Mda e frumos si sper sa continue si sa devina ceva mai serios happy

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru Solitude15):

Asta depinde doar de voi happy

| Solitude15 a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Da asta e adevarat happy